Maďarič je poriadne mimo!

Autor: Jozef Petka | 30.12.2011 o 8:40 | Karma článku: 15,86 | Prečítané:  1641x

Dnes som si prečítal článok červeného komanča. Ide o jedno z nespočetných reakcií na Sulíkove slová, že si Slovensko žije nad pomery. Pri tom článok vznikol pár mesiacov dozadu, tak ma - okrem iného - napadá, že či si tieto články novinári neodkladajú "úplne náhodne." Detto, prečo teraz nesledujú najväčšiu kauzu, aká tu bola - Gorilu.

Mám vážnu obavu, že novinári to robia len kvôli jednému jedinému - a to sú ich konkrétne prepojenia na politikov, politické objednávky na články. A to nielen v Pravde, kde priamo Kali diktoval Bejby článok. Ale aj v SME-čku, kde - žiaľ - asi postrácali zdravý rozum a držia stranu SDKÚ. Evidentne to je vidno na pararelnosti obhajoby Eurovalu (vrátane pararely aktuálnych udalostí vývoja tohto nezmyslu, so správami z EÚ, kde sa potvrdilo každé slovo odporcov Eurovalu - a to predovšetkým jeho nezmyselné riešenie). Detto sme mohli sledovať niektoré kauzy, ku ktorým bolo extrémne veľa redakčných článkov, kým pri iných bolo uverejnených len pár viet. Ak vôbec...

Ale späť k Maďaričovi. Mám pocit, že naozaj takmer všetci SMERáci sú LUMPI. Detto, je pre mňa LUMPOM každý zo zoznamu GORILY. Som extrémne zvedavý, či parneri fialovej koalície umožnia v SIS kontrolu... Keď aj sám riaditeľ SIS odmietol zbaviť mlčanlivosti členov SIS.

Maďarič má rovnako choré vyhlásenia ako ostatní slovenskí NEZODPOVEDNÍ politici. Za posledných 20 rokov sme nemali ani raz vyrovnaný štátny rozpočet, a to napriek tomu, že náš hospodársky rast bol takmer každý rok vyšší (v priemere viac ako 4 %!). ZADLŽOVALI A ROZKRÁDALI!

Tvrdých reforiem sme už mali dosť. Taktiež sme si prežili roky, keď nám tieto reformy priniesli ovocie. A niekto iný zlízal smotanu a začal sa vyhovárať na krízu.

Maďarič svojím veľkohubým vyhlásením hovorí jedno jediné: na Slovensku je x-ľudí pod hranicou biedy. Zoberme im, zlým - bohatým! Zoberme veľkým firmám a bankám!

Všimli ste si? Umelé vytváranie nepriateľa, proti ktorému môže ľud bojovať. V žiadnom prípade ale nenastaví škrtanie v rozpočte. Nevedia hospodáriť s tým, čo majú. Vždy chcú viac a viac. Spravili sme dlh? No a čo? Zvýšme dane, alebo to niekomu zoberme! Presne preto je on, i ostatní nezodpovední politici veľkohubý. Bez váhania vyhodia peniaze - 10 miliárd Eur ! - do nezmyslu ako je Euroval, ale nemajú problém kritizovať vyhlásenie, že si rozpočtovo žijeme nad pomery, a to najdôležitejšie - sú mizerní manažéri. Namiesto toho, aby hľadali rezervy vo výdavkoch, hľadajú to, komu môžu čo zobrať. A samozrejme aj ukradnúť!

TREBA ODSTRÁNIŤ KORUPCIU A ZLODEJOV V POLITIKE - verím, že peňazí je dosť, ale veľmi veľa sa kradne a korumpuje. Vládnu nám GORILY!

 

Poznámky:

- Pre všetkých kritikov do diskusie - vyhodili sme nezmyselne peniaze do Eurovalu, ktorého ďalšia časť sa pravdepodobne ešte bude schvaľovať.

- Viete si predstaviť firmu, alebo rodinu, ktorej 20 rokov stúpajú príjmy, ale stále, a čím viac míňa? V štandardnej firme by prišlo k razantným škrtom. Vyrovnaný štátny rozpočet možný je - a vôbec nemusí byť až takto dramatický.

- A náš podiel v EÚ pre tých, čo si stále myslia, že dostávame z EÚ veci zadarmo.

- Záverom sa ospravedlňujem všetkým druhom živočíšnej ríše volaných gorily. Tie naše, slovenské, ich poriadne preskočili. Žiaľ, nám hádžu iba obyčajné šupky...

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Za slušné Slovensko. Bez smetí a hlupákov

Niektorí si tu žijú ako prasce v žite. A niektorí len ako prasce.

KOMENTÁRE

Vlak obsadený smerákmi idúci do stanice Ničota zrýchlil

Môže sa stať, že veľká občianska energia prítomná na námestiach vyprchá.


Už ste čítali?